top of page
Toshiba Shorai Edge RAS-22J2KVSG-UA/RAS-22J2AVSG-UA

Toshiba Shorai Edge RAS-22J2KVSG-UA/RAS-22J2AVSG-UA

59 999,00₴Ціна

Настінна спліт-система бізнес класу з інвертором. Охолодження / обігрів. Потужність в режимі охолодження 6100 Вт. Потужність в режимі обігріву 7000 Вт. Рівень шуму 27/46 дБ. Робота на обігрів до -15 С. Фреон R32. Фільтр ультра тонкої очистки повітря PM2.5. Рекомендована площа приміщення 60 м2.  

  • Новинка 2021 - кондиціонер бізнес класу Shorai Edge має вишуканий зовнішній вигляд в поєднанні з високими технічними показниками. Клас енергоефективності А++, рівень шуму внутрішнього блоку від 27 дБ (А) і вбудований фільтр PM 2.5 забезпечують цьому кондиціонеру безумовне лідерство в сегменті побутових кондиціонерів.

 

  • Кондиціонер Toshiba Shorai Edge має функцію очистки повітря. Завдяки спеціальному фільтру кондиціонер надійно усуває дрібні частинки пилу PM 2.5.

 

  • Toshiba Shorai Edge має дизайн з гострими кутами, який створює ефект витонченості в деталях і привертає увагу з першого погляду. Поверхня пластика має матове напилення, яке має антистатичні властивості. Колір впишеться в будь-який інтер'єр, так як білі відтінки поєднуються з благородними тонами сірого.

Схожі товари

bottom of page