top of page
Toshiba Haori RAS-16N4KVRG-UA/RAS-16N4AVRG-UA

Toshiba Haori RAS-16N4KVRG-UA/RAS-16N4AVRG-UA

64 999,00₴Ціна

Дизайнерська настінна спліт-система з інвертором. Охолодження / обігрів. Потужність в режимі охолодження 4600 Вт. Потужність в режимі обігріву 5500 Вт. Рівень шуму 19 дБ. Робота на обігрів до -15 С. Фреон R32. Генератор плазми, фільтр ультра тонкої очистки повітря. 2 тканинні чохли в комплекті. Рекомендована площа приміщення 46 м2.  

  • Новинка 2021 - дизайнерський кондиціонер Toshiba Haori RAS-16N4AVRG-UA/RAS-16N4KVRG-UA володіє вишуканим зовнішнім виглядом в поєднанні з високими технічними показниками.

 

  • Клас енергоефективності А ++, рівень шуму внутрішнього блоку від 22 дБ (А) і вбудоване Wi-Fi управління забезпечують цьому кондиціонеру безумовне лідерство в сегменті дизайнерських кондиціонерів.

 

  • Toshiba Haori піклується про Ваше здоров'я. Спеціальний ультратонкий фільтр затримує до 94% часток PM 2.5, які потрапляють на його поверхню, забезпечуючи чистоту охолоджуваного повітря.

 

  • Генератор плазми в Toshiba Haori RAS-16N4AVRG-UA/RAS-16N4KVRG-UA використовується для усунення запахів, бактерій і дезінфекції повітря. Цю функцію можна вмикати і вимикати примусово за допомогою пульта керування.

 

  • За кілька хвилин Ви можете самостійно змінити колір внутрішнього блоку. Передня панель легко знімається, а її задня поверхня має спеціальні кріплення для декоративної тканини. У комплекті йдуть два чохла сірого і чорного кольору, а в перспективі можливо самостійно вибрати будь-яку тканину, яка підходить саме для Вашого інтер'єру.

Схожі товари

bottom of page