top of page

Політика конфіденційності

Джерела інформації 

  Інтернет-магазину "Алмаз Клімат" доступна інформація, одержувана наступними способами:

  - при листуванні Адміністрації з відвідувачами сайту за допомогою електронної пошти;

 - інформація, надана відвідувачами при заповненні форм зворотнього зв'язку та форми оформлення замовлення;

 - технічна інформація — дані про Інтернет-провайдера відвідувача, IP-адреса відвідувача, характеристики використовуваного ПК і програмного забезпечення, дані про завантажені і вивантажені на сайт файли тощо;

 - статистичні дані про те, чому окремо взятий відвідувач віддає перевагу (тематика переглянутих сторінок).

Конфіденційність

 Адміністрація сайту може використовувати електронну адресу для розсилки повідомлень сайту, якщо користувач дав згоду на отримання таких повідомлень.

 Конфіденційною в розумінні цієї угоди може бути визнана лише інформація, що зберігається в базі даних сайту в зашифрованому вигляді і доступна для перегляду виключно адміністрації сайту. Інформація про особу, яка добровільно розміщена нею у загальних розділах сайту при заповненні форм зворотнього зв'язку (наприклад, відгук на товар, тощо) і доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел, не є конфіденційною. 

Безпека

Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої інтернет-магазином "Алмаз Клімат" в результаті відвідування відвідувачами сайту та/або заповнення форм зворотнього зв'язку, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється відповідно до законодавства України.

  Заповнюючи форму зворотнього зв'язку на сайті інтернет-магазину "Алмаз Клімат" або відвідуючи сторінки сайту, користувач автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.

 Інші положення

 Діяльність інтернет-магазину "Алмаз Клімат" здійснюється у відповідності з законодавством України. Будь-які претензії, конфлікти, офіційні звернення будуть розглядатися виключно у порядку, передбаченому законодавством України.

 Інтернет-магазин "Алмаз Клімат" не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачами, або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності almaz-klimat.lviv.ua. 

Правила користування сайтом

Правила користування сайтом

Сайт  https://almaz-klimat.lviv.ua дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

 Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

 

 Відмова від відповідальності

 Інтернет-магазин "Алмаз Клімат" не гарантує точності і повноти матеріалів на цьому Сайті. Адміністрація Сайту в будь-який час без попередження може вносити зміни в матеріали на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У випадку неактуальності матеріалів на цьому Сайті адміністрація Сайту не зобов'язана оновлювати їх.

Інтернет-магазин "Алмаз Клімат" ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

 Зворотній зв'язок і коментарі

 Звертаючись до нас або залишаючи коментарі (відгуки) на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення адміністрація Сайту може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

 Інтернет-магазин "Алмаз Клімат" не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту. 

bottom of page