top of page
Blauberg Quatro 100 T

Blauberg Quatro 100 T

4 387,00₴Ціна

Декоративний витяжний вентилятор. Діаметр повітропроводу 100 мм. Продуктивність 88 м3/год. Рівень шуму 33 дБ. Споживана потужність 14 Вт. Частота обертання 2300 об/хв. Безшумна крильчатка. Двигун на підшипниках гойдання. Зворотний клапан. Таймер. Габарити (ШхВхГ): 171х151х128 мм. Гарантія 5 років. Варіанти монтажу: настінний, стельовий.

  • Дизайнерський витяжний вентилятор Blauberg Quatro дозволить вам вирішити проблему з недостатньою циркуляцією повітря в приміщенні.

 

  • Зовнішня частина конструкції виконана з міцного пластику, який не піддається впливу ультрафіолетового випромінювання.

 

  • За панеллю розміщується двигун і зворотний клапан. Незважаючи на потужність, двигун працює в економному режимі, споживаючи мінімальні показники електроенергії. Зворотний клапан не дає повітряним масам, які вийшли з приміщення, повернутися назад.

 

  • Довгий термін служби досягається, завдяки двигуну, в який вбудовані підшипники кочення. Також він не вимагає обслуговування. Тому гарантійний термін експлуатації від німецького виробника становить 5 років.

 

  • Регульований таймер для автоматичного відключення. Він знаходиться відразу під декоративною панеллю і регулюється пластиковою викруткою, що йде в комплекті. З її допомогою виставляється необхідний для користувача час роботи приладу після його виключення. Затримку відключення можна виставити від 2 до 30 хвилин.

 

  • Установка має ступінь захисту IP34. Це означає, що внутрішні деталі захищені від попадання великих частинок сміття і комах. Також це гарантує безпечне використання при прямому попаданні бризок.

 

  • Використання: житлові приміщення, квартири, будинки, офісні приміщення, підсобні приміщення. 
     

Схожі товари

bottom of page