top of page
Blauberg Quatro 125 T

Blauberg Quatro 125 T

4 780,00₴Ціна

Декоративний витяжний вентилятор. Діаметр повітропроводу 125 мм. Продуктивність 167 м3/год. Рівень шуму 34 дБ. Споживана потужність 16 Вт. Частота обертання 2400 об/хв. Безшумна крильчатка. Двигун на підшипниках гойдання. Зворотний клапан. Таймер. Габарити (ШхВхГ): 201х178х136 мм. Гарантія 5 років. Варіанти монтажу: настінний, стельовий.

  • Дизайнерський витяжний вентилятор Blauberg Quatro дозволить вам вирішити проблему з недостатньою циркуляцією повітря в приміщенні.

 

  • Зовнішня частина конструкції виконана з міцного пластику, який не піддається впливу ультрафіолетового випромінювання.

 

  • За панеллю розміщується двигун і зворотний клапан. Незважаючи на потужність, двигун працює в економному режимі, споживаючи мінімальні показники електроенергії. Зворотний клапан не дає повітряним масам, які вийшли з приміщення, повернутися назад.

 

  • Довгий термін служби досягається, завдяки двигуну, в який вбудовані підшипники кочення. Також він не вимагає обслуговування. Тому гарантійний термін експлуатації від німецького виробника становить 5 років.

 

  • Модель оснащена вбудованим таймером, що спрощує процес користування. Він знаходиться відразу під декоративною панеллю і регулюється пластиковою викруткою, що йде в комплекті. З її допомогою виставляється необхідний для користувача час роботи приладу після його виключення. Затримку відключення можна виставити від 2 до 30 хвилин.

 

  • Установка має ступінь захисту IP34. Це означає, що внутрішні деталі захищені від попадання великих частинок сміття і комах. Також це гарантує безпечне використання при прямому попаданні бризок.

 

  • Використання: житлові приміщення, квартири, будинки, офісні приміщення, підсобні приміщення. 

Схожі товари

bottom of page