top of page
Leberg Brannen LS-09BRN / LU-09BRN

Leberg Brannen LS-09BRN / LU-09BRN

20 999,00₴Ціна

Настінна спліт-система з інвертором. Охолодження / обігрів. Потужність в режимі охолодження 2600 Вт. Потужність в режимі обігріву 2630 Вт. Рівень шуму 22/25/33/37/41 дБ. Робота на обігрів до -25 С. Фреон R32. Турбо режим. Таймер. Нічний режим. Самоочистка. Іонізатор. Вбудований модуль Wi-Fi. Рекомендована площа приміщення 25 м2. 

  • Інверторна спліт система Leberg серії Brannen повноцінно працює у режимі тепла до -25 градусів морозу. Такої особливості досягнуто завдяки вбудованому підігріву піддону та якісному інверторному компресору SANYO.

 

  • Компресор працює на новому фреоні – R32. Це найновіший, високоефективний та екологічний холодоагент, який використовують усі передові, світові виробники систем кондиціювання. Додатково для збільшення терміну роботи системи теплообмінники покриті гідрофільною плівкою, яка захищає деталі від утворення іржі або плісняви.

 

  • У внутрішньому блоці спліт системи Leberg Brannen встановлений сітковий фільтр для очищення повітря від пилу. Перевага такого фільтра в тому, що він не вимагає заміни, достатньо періодично проводити чищення.

 

  • У кондиціонері за допомогою пульта дистанційного керування користувач може змінити положення жалюзі як по вертикалі, так і по горизонталі, тим самим встановивши найбільш прийнятний для себе напрямок потоку повітря.

 

  • Вбудований модуль Wi-Fi, за допомогою якого користувач може керувати кондиціонером, не перебуваючи при цьому біля нього. Для використання цієї функції необхідно встановити на свій смартфон (IOS та Android) програму SmartLife-SmartHome.

 

  • Часто вночі, під час роботи кондиціонера, підсвічування екрана або світлові індикатори можуть створювати дискомфорт. У спліт системі Leberg Brannen створена можливість увімкнення/вимкнення LED-дисплея.

 

  • Система кондиціонування Leberg Brannen оснащена функцією іонізації повітря. Крім охолодження або обігріву приміщення, паралельно здійснює очищення повітря від вірусів та бактерій.

Схожі товари

bottom of page