top of page
Neoclima SkyCold 2.0 NS-18EHBIw1/NU-18EHBIw1

Neoclima SkyCold 2.0 NS-18EHBIw1/NU-18EHBIw1

40 999,00₴Ціна

Настінна спліт-система з інвертором. Охолодження / обігрів. Потужність в режимі охолодження 5275 Вт. Потужність в режимі обігріву 5571 Вт. Рівень шуму 28/33.5/43 дБ. Робота на обігрів до -25 С. Фреон R32. Турбо режим. Таймер. Нічний режим. Програма "Еко". 3D потік повітря. Wi-Fi Ready. Самоочистка заморожуванням. Хвильовий повітряний фільтр. Компресор Toshiba. Рекомендована площа приміщення 50 м2. 

  • Нова, тиха, інверторна серія побутових кондиціонерів Neoclima SkyCold. Завдяки технічним можливостям, може працювати до - 25 градусів в режимі опалення, що дозволяє забезпечувати комфортну температуру в квартирі на протязі всього року.

 

  • Eco-режим зменшує споживання електрики на 60%, при цьому підтримує комфортну температуру в приміщенні. Також, за допомогою Turbo режиму, кондиціонер виходить на встановлену температуру за короткий проміжок часу, та швидко створює комфортний клімат в приміщенні.

 

  • Робота на новому фреоні R32 забезпечує підвищену продуктивність, а також виключає негативний вплив на озоновий шар. Спеціальне гідрофільне покриття теплообмінника у внутрішньому і зовнішньому блоках продовжує термін служби кондиціонера.

 

  • За допомогою додатково встановленого модуля WF-01 та додатку NetHome Plus є можливість управління через мережу інтернету Wi-Fi. Контролювати температуру вдома можна через телефон, при цьому не перебуваючи біля кондиціонера.

 

  • Завдяки надзвичайно тихій роботі кондиціонер Neoclima SkyCold ідеально підходить для використання в кімнатах відпочинку або спальні.

 

  • Спеціальна функція "DIMMER", дозволяє натисканням однієї кнопки на пульті дистанційного керування відключити підсвічування дисплея. Особливо корисна ця можливість в нічний час, коли світлові індикатори можуть бути перешкодою для комфортного відпочинку.

 

  • В режимі охолодження спліт система серії SkyCold здатна працювати від -15 до +50 градусів, а в режимі опаления від +30 до -25 градусів. Такий широкий діапазон дає можливість роботи системи практично цілий рік, при будь-якій погоді.

 

  • Співвідношення споживаної енергії до виробленої у спліт-системі відповідає високим показникам SEER - А++.

Схожі товари

bottom of page