top of page
Neoclima Therminator 3.2 Inverter NS/NU-18EHXIw1

Neoclima Therminator 3.2 Inverter NS/NU-18EHXIw1

33 999,00₴Ціна

Настінна спліт-система з інвертором. Охолодження / обігрів. Потужність в режимі охолодження 5275 Вт. Потужність в режимі обігріву 5568 Вт. Рівень шуму 31/37/41 дБ. Робота на обігрів до -15 С. Фреон R32. Іонізатор. Турбо режим. Таймер. Нічний режим. Самоочистка заморожуванням. Рекомендована площа приміщення 50 м2.  

  • Кондиціонери Neoclima серії Therminator 3.2 виконані в сучасному стилі, мають гладку лицьову панель з прихованим інформативним LED-дисплеєм, який за необхідності можна вимкнути, наприклад, вночі.

 

  • Особливістю цих кондиціонерів є можливість додаткового установлення в них WiFi-модуля Neoclima (функція WiFi ready), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. 

 

  • Робота на новому фреоні R32 забезпечує підвищену продуктивність, а також виключає негативний вплив на озоновий шар.

 

  • За чистоту повітря в цьому кондиціонері відповідає вбудований іонізатор. Мільйони негативних іонів ефективно знешкоджують віруси та бактерії.

 

  • Теплообмінники зовнішнього та внутрішнього блоків мають спеціальне гідрофільне покриття, що збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії.

Схожі товари

bottom of page