top of page
Panasonic Nordic CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE

Panasonic Nordic CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE

57 999,00₴Ціна

Настінна спліт-система з інвертором, тепловий насос. Потужність в режимі охолодження 2500 Вт. Потужність в режимі обігріву 3200 Вт. Рівень шуму 20/25/39 дБ. Робота на обігрів до -35°С. Турборежим. Безшумний режим. Таймер. Самодіагностика. Система AEROWINGS. Індивідуальне управління повітряним потоком. Система ECONAVI. Система очищення Nanoe. Фреон R32. Рекомендована площа 25 м2. 

  • Кондиціонер Panasonic серії UKE (Nordic) - це справжній флагман серед інверторних спліт-систем, який відповідає всім останнім стандартам енергоефективності та екобезпеки. Серія UKE - це високопродуктивний і ефективний тепловий насос, здатний працювати на обігрів до -35 °C.

 

  • В системі використовується новий екологічно безпечний і високоефективний для озонового шару фреон - R32. 

 

  • Кондиціонер оснащений системою ECONAVI з вбудованим сенсором людської активності і новою технологією виявлення сонячного світла, що дозволяє краще регулювати потужність і економити енергію в будь-який час.

 

  • Econavi не тільки оптимізує орієнтацію повітряного потоку і об'єму, згідно з присутністю людини, а також зменшує потужність охолодження автоматично, якщо відсутнє / менше сонячного світла. З Econavi економія енергії додатково складає до 38%.

 

  • Система подвійних повітряних крильчаток AEROWINGS дозволяє індивідуально управляти повітряним потоком.

Схожі товари

bottom of page