top of page
Toshiba Seiya RAS-18TKVG-UA/RAS-18TAVG-UA

Toshiba Seiya RAS-18TKVG-UA/RAS-18TAVG-UA

49 999,00₴Ціна

Настінна спліт-система з інвертором. Охолодження / обігрів. Потужність в режимі охолодження 5000 Вт. Потужність в режимі обігріву 5400 Вт. Рівень шуму 32/48 дБ. Робота на обігрів до -15 C. Таймер. Турбо режим "HI POWER", режим економії електроенергії. Автоматична самоочистка. Рекомендована площа 50 м2. 

  • Побутовий кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B18TKVG-UA/RAS-18TAVG-UA розроблений для абсолютного комфорту і високої енергоефективності. Японське слово SEIYA означає «тиха ніч». Рівень шуму внутрішнього блоку в нічному режимі - всього 32 дБ (А). 

 

  • У Toshiba Seiya завдяки спеціальному покриттю теплообмінника значно зменшена можливість затримки конденсату на поверхні. Вентилятор внутрішнього блоку після виключення кондиціонера працює ще деякий час. Тим самим ця функція запобігає забрудненню всередині кондиціонера і запобігає появі бактерій і неприємного запаху.

 

  • Toshiba Seiya працює на фреоні R32, який повністю безпечний для навколишнього середовища і володіє кращими показниками енергоефективності та продуктивності.

 

  • Зменшення шумового тиску. Натисканням всього однієї кнопки на пульті управління користувач може знизити рівень шуму зовнішнього блоку на 4 дБ (А). А при додатковому виборі режиму «Тихий сон» Ви зможете досягти рекордно низьких рівнів звукового тиску та внутрішнього блоці - 32дБ (А).

Схожі товари

bottom of page